Vnitřní stínění


Vnitřní stínění

Přemýšlíte nad interiérovým stíněním a nevíte pro který typ se rozhodnout?

V současné době je látkové stínění častější volbou než klasické horizontální hliníkové žaluzie. Jedním z důvodů je to, že se stále více přikláníme k designovějším prvkům, což látkové rolety a především plisé určitě jsou. Dnes již neplatí, že látkovou roletu můžeme použít pouze jako zatemňující prvek. Je mnoho látek, které dostatečně propouští denní světlo, příkladem takové látkové rolety je Zebra.

Horizontální žaluzie mají výhodu v možnosti naklopení lamel, čímž se jednoduše reguluje sluneční svit. Velmi snadno se také vytahují a spouští. Ve většině případů se montují přímo na křídlo okna, ale ne vždy je tomu tak - např. bambusové žaluzie jsou instalovány často i do stěny nebo do stropu. Pomineme-li právě naposledy zmíněné bambusové žaluzie, pak klasické horizontální žaluzie patří dnes k nejekonomičtějším zastiňujícím výrobkům.

Od 1.září 2014 je v platnosti NOVÁ NORMA, týkající se bezpečnosti malých dětí do 42 měsíců.

Zajímá Vás spíše exteriérové stínění: venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy?

Vložit nový dotaz

Dotazy a odpovědi

Autor: Brychová () | datum 31.03.2014

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na rákosové žaluzie,nebo rolety na zasklenou lodžii výška 150cm,šířka 6OO cm za jakou cenu je máte děkuji Brychová

Autor: Rákosové žaluzie () | datum 09.04.2014

Vážená paní Brychová,
rákosové žaluzie nedodáváme,nicméně sehnat by se daly možná např. v Hornbachu, kde mají typizované šířky nebo u nějakého jiného dodavatele, který by Vám je dodal i na míru. Nicméně se domnívám, že neseženete roletu 6 m širokou, ale muselo by se dát několik rolet vedle sebe. Z naší nabídky by se Vám mohly hodit bambusové žaluzie http://www.climastyl.cz/bambusove-zaluzie-48/. Přeji hezký den. Jindřišková

Autor: 11) vertikální žaluzie () | datum 24.07.2014

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jaký je jakostní a cenový rozdíl mezi lamely Berlin 0100 a Shantung 127, také v bílé barvě

děkuji

Autor: climastyl () | datum 09.09.2014

Dobrý den, v nabídce máme pouze vertikální žaluzie typu Shantung. Cenové rozpětí se pohybuje od 280-790,-/m2 bez dph. Čím je vertikální žaluzie vyšší, tím je cena za m2 nižší. Pro přesnější kalkulaci prosím kontaktujte p.Hejcmana: j.hejcman@climastyl.cz, který Vám rád na základě rozměru vertikální žaluzie, sdělí konkrétní cenu.


Autor: 17) Poptávka () | datum 18.01.2015

Dobrý den,
poptávám zastínění stropu zimní zahrady formou plisé. Jedná se o 2 obdélníky - rozměr skla 2010x940mm
a 6 rovnoramenných trojúhelníků o základně 990 mm a výšce 1900 mm. Barvy hliníkového profilu požaduji RAL 8004,
odrazivost tkaniny kolem 60%, barva béžová. Ovládání pouze manuální. Zimní zahrada má základní konstrukci z hliníhu a zevnitř je obložena dubem.

Děkuji a jsem s pozdravem
Přemysl Pilař

Autor: 17) Plisé () | datum 26.01.2015

Dobrý den pane Pilaři,reaguji na Vaši poptávku na zastínění zimní zahrady látkovým stíněním plisé. Cena plisé za jeden kus obdélníkového skla je 6.246,- Kč bez dph, cena plisé za jeden kus trojúhelníkového skla je 10.244,-Kč bez dph. Cena je orientační, záleželo by na konkrétní látce, kterou byste si vybral. Bohužel barevné provedení nosníků v barvě RAL 8004 nemáme v nabídce. Nabídnout Vám můžeme nosníky v barvě bílé, stříbrné, bronzové a hnědo-černé. Pokud byste měl možnost, přijďte se podívat na naši vzorkovnu, kde Vám ukážeme konkrétní barevné provedení i materiál. Hezký den.
 Autor: 21) žaluzie () | datum 03.04.2015

Prosím o radu, jaké žaluzie použít na okno v hodně vytížené koupelně. Ty současné se mi drolí.
Děkuji. A.

Autor: 21) žaluzie do vlhkého prostředí () | datum 06.04.2015

Dobrý den, do tohoto prostředí by se daly použít žaluzie typu IDS s hliníkovým horním nosníkem a hladkou hliníkovou lamelou. Ve vlhkém prostředí je důležité časté provětrávání místnosti, aby nedocházelo na okně k nadměrnému srážení vody, které by mohlo vést i ke vzniku plísní. Pokud už by k něčemu takovému došlo, je důležité nepoužívat žádné chemické čistící prostředky, ale žaluzie otřít suchým hadříkem. Do vlhčího prostředí je možné instalovat i bambusové žaluzie, nicméně nesmí být problém právě s výše zmíněným rosením okna z důvodu vzniku plísní. Interiérové žaluzie nejsou primárně určené do vlhkého prostředí, nicméně pokud je místnost dostatečně a pravidelně odvětrávaná, neměl by být problém. Nejideálnějším rešením je konzultace s technikem na místě instalace ve chvíli, kdy je v místnosti  vlhkost. Hezký den.


Autor: 36) Cenová nabídka na látkové rolety () | datum 25.04.2016

Dobrý den,
mám dotaz, na vnitřní látkové rolety-na zeď, ruční stahování, bílá látka (pouze zastiňující)-propustné světlo, rozměr oken.otvoru š.138,výš.175cm. ,13ks. Kolik by prosím stála cena a kdy by byl možný termín dodání.
Děkuji za odpověď Šakarovová Petra

Autor: 36) Cenová nabídka na látkové rolety () | datum 27.04.2016

Dobrý den paní Šakarovová, orientační cena zastiňující roletky typ "Varieta mini" by byl 1680,- bez dph, pokud by byla montáž do zdi, pak by se ještě připočetl montážní profil 285,- bez dph. Jednalo-li by se o prodej, pak termín dodání 7-14 dnů, pokud by se jednalo o montáž (cena 110-220/ks v závislosti na způsobu montáže + doprava), pak termín dodání záleží na tom, jak rychle by se podařilo najít společný termín na zaměření, od kterého je opět počítáno zhruba 7-14 dnů na výrobu. Velmi rádi Vám vše upřesníme i telefonicky 739 685 515. Máte-li bydliště v  Královéhradeckém, Pardubickém nebo Chrudimském kraji, je možné si na tomto telefonním čísle rovnou domluvit i nezávazné zaměření. Hezký den.


Autor: 58) vertikální žaluzie do 5 oken () | datum 10.07.2017

mám zájem o bílé vertikální žaluzie do 3 oken s rozměry (š x v) cca 260 cm x 190 cm a 2 oken cca 520 cm x 190 cm. Prosím o cenovou nabídku (včetně zaměření a montáže) a předběžný termín dodání/montáže.

Autor: 58) vertikální žaluzie do 5 oken () | datum 10.07.2017

Dobrý den, pane Fous, vzhledem k tomu, že jste nám v následující poptávce upřesnil, že by případné místo montáže byla Praha, předali jsme Vaši poptávku pražské firmě, která Vám jistě velmi ráda nabídku zpracuje vč.montáže. Hezký den. Climastyl


2014 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice

vyrobil INET-SERVIS.CZ