Automatizace domácnosti od Somfy

 

Nová úroveň ovládání domácnosti

Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií předem nastavených “scénářů” už není záležitostí sci-fi filmů. Dnešní pokročilé technologie vás překvapí pohodlím i bezpečím, které přinášejí do každodenního života.

Seznamte se s tzv. automatizací domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy.

Zajistíme instalaci i servis výrobků SomfyZajistíme instalaci i servis výrobků Somfy

Jak to funguje

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma® nebo Connexoon.

Každé zařízení poté ovládáte z počítače nebo chytrého telefonu nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky stáhnou žaluzie, pokud teplota v domě přesáhne pětadvacet stupňů a sluneční čidlo zaznamená intenzivní záření.

Seznamte se také s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

S TaHomou ovládáte celou domácnost například z aplikace v telefonu.S TaHomou ovládáte celou domácnost například z aplikace v telefonu.

O systému TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny díky zpětné vazbě (roleta byla v pořádku stažena) a špičkové kompatibilitě s bezpečnostními prvky domu (alarm byl v pořádku aktivován).

Designové provedení TaHomy se hodí do každého interiéru.Designové provedení TaHomy se hodí do každého interiéru.

Instalaci systému TaHoma® zajistíme prakticky kdekoli - máme zkušenost s automatizací domu s půdorysem přes 200 m² i bytu se čtyřmi venkovními žaluziemi, jehož majitel se pro TaHomu nadchnul tak, že už stínění nechtěl ovládat jinak.

TaHomu je možné nainstalovat i do bytů.TaHomu je možné nainstalovat i do bytů.

Zjistěte o systému víc >>>

nebo nás rovnou kontaktujte, máte-li o systém TaHoma® zájem.

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu. V řeči Somfy jde o aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Zjistěte o systému víc >>>

Ovládejte svou domácnost telefonem.Ovládejte svou domácnost telefonem.

Se systémem Connexoon se můžete blíže seznámit na webu Somfy.

Zajímá vás víc?

Poradíme vám! Napište nám nebo zavolejte a my vám o systémech automatizace domácnosti od Somfy řekneme vše.

Zelaná úsporám
lomax

2014 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

vyrobil INET-SERVIS.CZ