Automatizace domácnosti od Somfy

 

Nová úroveň ovládání domácnosti

Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií předem nastavených “scénářů” už není záležitostí sci-fi filmů. Dnešní pokročilé technologie vás překvapí pohodlím i bezpečím, které přinášejí do každodenního života.

Seznamte se s tzv. automatizací domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy.

 

Jak to funguje

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma® switch nebo Connexoon.

Každé zařízení poté ovládáte z počítače, chytrého telefonu nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky stáhnou veškeré vaše venkovní žaluzie, ale i vnitřní žaluzie, rolety, plisé a další stínění, pokud teplota v domě přesáhne dvacet pět stupňů a sluneční čidlo zaznamená intenzivní záření.

Po vašem příjezdu domů se tak může automaticky otevřít vjezdová brána a garážová vrata, vypne se alarm, rozsvítí vybrané osvětlení a zatáhnou se venkovní žaluzie, aby bylo vaše soukromí zachováno. Za vámi se zase zavře brána i garážová vrata. Vítejte doma! Před vaším příjezdem se dokonce může včas zapnout topení, abyste se vraceli do příjemně vyhřátého domova.

Ještě více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích vám pomohou dosáhnout chytrá čidla. Například sluneční čidlo ovládá vaše venkovní rolety, aby v létě zabránilo přehřívání interiéru a v zimě ušetřilo vaše náklady na vytápění.

Seznamte se také s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

S TaHomou ovládáte celou domácnost například z aplikace v telefonu.S TaHomou ovládáte celou domácnost například z aplikace v telefonu.

O systému TaHoma® switch

TaHoma® switch je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny díky zpětné vazbě (roleta byla v pořádku stažena) a špičkové kompatibilitě s bezpečnostními prvky domu (alarm byl v pořádku aktivován). Na TaHoma® switch si jednoduše nastavíte své dva oblíbené scénáře na dvě tlačítka. Kdykoliv je tak lze aktivovat jedním stisknutím.

Instalaci systému TaHoma® switch zajistíme prakticky kdekoli - máme zkušenost s automatizací domu s půdorysem přes 200 m² i bytu se čtyřmi venkovními žaluziemi, jehož majitel se pro systém TaHoma nadchnul tak, že už stínění nechtěl ovládat jinak.

TaHomu je možné nainstalovat i do bytů.TaHomu je možné nainstalovat i do bytů.

Zjistěte o systému víc >>>

nebo nás rovnou kontaktujte, máte-li o systém TaHoma® switch zájem.

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu. Jedná se o aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace aplikací.

Zjistěte o systému víc >>>

Se systémem Connexoon se můžete blíže seznámit na webu Somfy.

Zajímá vás víc?

Poradíme vám! Napište nám nebo zavolejte a my vám o systémech automatizace domácnosti od Somfy řekneme vše.

Zelaná úsporám
lomax

2014 - 2022 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
Používáme cookies

vyrobil INET-SERVIS.CZ