Sítě proti hmyzu

Znáte ten nepříjemný pocit? Ležíte v posteli, chcete spát a najednou vedle svého ucha uslyšíte nepříjemné bzučení. Zkoušíte se zavrtat pod peřinu, na hlavu a uši si dát polštář, ale za chvíli opět prolétá drze kolem Vás… Nedá Vám to, nakonec rozsvítíte, ospale bloudíte po místnosti: strop, stěny, skříně, postel…NIKDE není! Uchlácholíte se, že se Vám to zdálo, zhasnete, lehnete si do peřin… Komár Vám dá 3 minuty a je v plné síle zpět. Když máte štěstí, tak se Vám ho „ve třetím kole“ podaří objevit a s chutí ho rozmáznete po bílé stěně… Usínáte spokojeni, že jste zvítězili. Prozatím...

A přitom jednoduchým řešením je protihmyzová síť. Máte možnost sítí osadit nejen okna, ale i dveře. V naší nabídce najdete dveřní sítě klasické otevíratelné, vyrobené z pevného hliníkového profilu (typ EXTRA), posuvné, rolovací, ale i velmi praktické plisé sítě.  Sítě vyrobíme na téměř všechny typy oken: dřevěné, plastové, hliníkové, speciální portály… a hlavně, všechny jsou vyrobené na míru tak, aby co nejlépe splnily Vaše požadavky.

A co když máte doma kočičku nebo pejska, kteří jsou zvyklí běhat ven a zpět a určitě si dveřní síť otevírat nebudou? I s tím si umíme poradit: síť osadíme speciálním kyvným průchodem.

A teď to nejlepší na konec: Zboží vyrábí český výrobce firma Climax, která dává na všechny své výrobky prodlouženou záruku 4 roky. Naše společnost CLIMASTYL Vám její výrobky profesionálně namontuje a i od nás dostanete na montáž stejně dlouhou záruku. Na námi montované výrobky poskytujeme i pozáruční servis.

 

Zkuste to, opravdu se to vyplatí. :)
Své objednávky nebo nezávazné poptávky směřujte na mail: .
Těšíme se na případnou spolupráci.

Podzim s našimi sítěmi a bez Vašich komárů.

 

Zelaná úsporám
lomax

2014 - 2022 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
Používáme cookies

vyrobil INET-SERVIS.CZ