Naše firemní filozofie

CLIMASTYL s.r.o.je CLIMAX Partnerem společnosti SERVIS CLIMAX a.s.  Jako takový se hlásí k jeho firemní filozofii, kde na prvním místě je budování zn.Climax jako symbolu kvality, serióznosti, kdy vše směřuje ke spokojenosti zákazníka.

1. Jako montážní firma spolupracujeme s již osvědčenými výrobci, kteří se neustále snaží reagovat na nové potřeby trhu. Vedle naší mateřské firmy SERVIS CLIMAX, která vyrábí naprostou většinu námi montovaných výrobků, nám garážovou techniku dodává  česká firma LOMAX , stínění střešních oken je od společnosti VELUX, některé látkové stínění je od firem BEMATECH nebo MARON. Výbornou zkušenost v oblasti pohonů a jejich řízení máme s firmou SOMFY.

2. Ve vztahu k zákazníkům se snažíme být profesionální, pružní, dodržujeme smluvené hodiny montáží, každý pracovník je přímo zodpovědný za svůj díl práce.

3. Všichni pracovníci firmy se pravidelně účastní profesních školení všech našich dodavatelů. Každý technik má certifikát opravňující ho k montáži všech dodávaných výrobků. Tím je zajištěn důležitý fakt, že Vám např. po montáži žaluzií, nemůže být porušena záruka na okna.

4. Náš tým obchodníků i techniků je stabilní, všichni u nás pracují již léta a to je důkazem toho, že svou práci dělají dobře a že je baví, což je pro Vás - našeho zákazníka - velmi důležitá informace.

Co by byl kvalitní výrobek bez odborné montáže a co bychom byli my bez Vás? Naším cílem je Vaše spokojenost, jen to nás posouvá dál. Většina našich zákazníků se k nám dostává na základě doporučení - a to je pro nás ta největší odměna!

 

Kolektiv společnosti CLIMASTYL s.r.o.

Zelaná úsporám
lomax

2014 - 2022 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
Používáme cookies

vyrobil INET-SERVIS.CZ