MED VARIA

NOVINKA!
MED VARIA  je designová venkovní pergola, která vás ochrání před sluncem i deštěm. Její střecha se totiž skládá z hliníkových lamel, které se dají natáčet v úhlu 0° - 135°. Při zavřené poloze střechou nepronikne ani kapka. Navíc se tato pergola vyznačuje integrovanými bočními clonami, která vám zajistí ochranu před větrem či zvědavými pohledy sousedů.

Konstrukce se skládá z hliníkových vodicích lišt a obvodových profilů, které jsou spojeny se stojkami. Obvodový profil funguje zároveň jako žlab a slouží ke sběru vody stékající z lamel. Odvod vody ze žlabu je zajištěný skrze stojky.  Vyrábí se ve variantě samostatně stojící - ISLAND, nebo kotvená na stěnu - FRONTAL/LATERAL (rozdíl je v orientaci lamel souběžně nebo kolmo ke stěně domu).
Lamely mediterány mohou být vyplněny polystyrénem k lepšímu tlumení zvuku. Mediteránu je možné si objednat včetně bodových světel umístěných přímo v lamelách, nebo v obvodovém profilu. Případně si lze objednat RGB pásky integrované v obvodovém profilu, které umožňují volit barvu světla ze 7 různých odstínů. Hlavním rozdílem oproti TWIST je možnost integrovaných svislých clon v konstrukci mediterány.

Zelaná úsporám
lomax

2014 - 2022 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
Používáme cookies

vyrobil INET-SERVIS.CZ