Jak chráníme Vás, naše zákazníky

Mnoho z Vás dnes napadne, jestli je bezpečné vpustit do svého bytu cizího montéra, o kterém netušíte, zda nebyl nedávno v oblasti kriticky zasažené koronavirem. Jsou to obavy v současné situaci naprosto pochopitelné. Určitou odpovědí na Vaše obavy by mohla být opatření, která naše firma přijala.

Základem je, abychom co nejvíce chránili své zaměstnance a díky tomu i oni, aby byli co nejvíce bezpeční pro Vás, naše zákazníky.

Důležité je, že nikdo z našich zaměstnanců nebo osob, se kterými sdílí domácnost, nebyl v uplynulých dnech v zahraničí. Důkladně dbáme na to, aby nikdo nebyl nachlazený, každému zaměstnanci je vždy ráno změřena teplota.

Každý technik má k dispozici ochranné pracovní pomůcky a dezinfekční spray. Pokud má zákazník slabší imunitu, chronické onemocnění atd. je možné požádat montéra, aby si ochranné pomůcky před vstupem do bytu/domu nasadil. Montéři si pravidelně dezinfikují ruce i vzorníky, které zákazníkům ukazují. K tomu mají dezinfekci ve sprayi i dezinfekční ubrousky.

Několikrát denně dezinfikujeme všechna místa, kde se „potkávají ruce“ našich zaměstnanců: kliky, madla, spínače… ale také vzorníky a místa, kde se potkáváme se zákazníky.

Než jedeme k zákazníkům na zaměření nebo montáž, dotazujeme se jich, zda nebyli oni nebo ti, se kterými sdílí domácnost, v uplynulých dnech v zahraničí, příp. zda nejsou v karanténě.

Zde musím poděkovat všem, kteří nám popravdě sdělí, že skutečně v zahraničí byli, a i když se cítí dobře, chápou, že musí být schůzka přeložena na jiný termín.  Velmi si ceníme jejich upřímnosti. Svým chováním chrání sebe, nás a mnoho dalších.

 

Přejeme nám všem, aby se situace ohledně nákazy uklidnila co nejdříve, abychom se mohli všichni bez omezení vrátit ke své práci, koníčkům a s radostí a bez obav opět posílat své děti do škol.

Zelaná úsporám
lomax

2014 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

vyrobil INET-SERVIS.CZ