Sekční vrata LOMAX

Nabízíme sekční garážová vrata Lomax, která se vyznačují dlouhou životností a spolehlivostí. Vrata s výbornými tepelně - izolačními vlastnostmi jsou vhodná pro montáž do novostaveb i rekonstrukcí stávajících garáží.Vrata jsou dodávána na míru se zárukou až 10 let. 

Společnost LOMAX jako jediný český výrobce nabízí svým zákazníkům k sekčním a posuvným vratům prolis ZDARMA (s výjimkou nepravidelnýho rozložení kazet).  Jelikož LOMAX vrata skutečně vyrábí, není pro něj problém vyhovět  individuálním požadavkům každého zákazníka.

 

Sekční vrata DELTA

Sendvič s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně se vzorem STUCCO. Vrchní polyesterový nástřik je ve standardním provedení v bílé nebo hnědé barvě. Výška sekce 500 a 610mm,  tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním. Sekce mají bezpečnostní zámky proti sevření prstů.

Nabídka BAREVNÉHO PROVEDENÍ je velmi široká. Přesvědčit se o tom můžete zde.

 

Prolisy: http://www.lomax.cz/cz/garazova-vrata/sekcni/typy-provedeni/

 

Stavební připravenost: http://www.lomax.cz/cz/garazova-vrata/sekcni/stavebni-pripravenost/


Nezávazná poptávka

Zelaná úsporám
lomax

2014 - 2022 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
Používáme cookies

vyrobil INET-SERVIS.CZ