Spolupracujeme s...

V rámci své práce velmi rádi spolupracujeme s ...

 

  • se společností AUTOSKLA Hradec Králové, která dodává mimo jiné i zatemňující a bezpečnostní fólie na okna: www.autoskla-hk.cz.

 

  • se společností INTERIÉRY JIŘIČNÝ. Interiérové studio Kamila Jiřičného se specializuje na výrobu nábytku na zakázku. Vyrábí designové kuchyně na míru, atypický nábytek do obývacích pokojů a ložnicí a další interiérový nábytek. Spojuje elegantní styl a chytrá řešení pro uspořádání moderních interiérů.

 

  • se společností Ing. Jiří Sedlák - VETAS, která vyrábí pergoly, altány, garážová stání, domky na nářádí, zahradní nábytek, sauny a balkonová zábradlí, vše z vlastního smrkového a borového řeziva: www.vetas.cz.

 

  • se společností INDECO, která dodává vestavěné skříně na míru, vestavěné šatní skříně, úložné prostory, kuchyně i nábytek na míru, nabízí zákazníkům špičkové služby v oblasti vybavení interiérů s orientací hlavně na řešení úložných prostor: www.indeco.cz.

 

  • spolupracujeme se specialistou na český a indický nábytek AV INTERIERY, který navrhuje a realizuje interiéry a dodává kusový nábytek jako jsou skříně, stoly, židle, postele, matrace a rošty pro kuchyně, ložnice a dětské pokoje: www.avinteriery.cz.

 

Zelaná úsporám
lomax

2014 - 2022 © Climastyl s.r.o. - kvalitní markýzy, žaluzie a další stínící technika Hradec Králové a Pardubice
Naše působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
Používáme cookies

vyrobil INET-SERVIS.CZ